Ieškote darbo ar darbuotojų? Mūsų specialistai gali jums padėti!

Personalo paieška ir atranka

Mūsų įmonės pagrindas – specialistai, kurie buvo atrinkti vadovaujantis aukščiausios kvalifikacijos, moralės ir gebėjimo siekti bendro tikslo kriterijais. Efektyvi, profesionali, darni komanda – tai pagrindas įmonės, kuri siekia tik pačių aukščiausių tikslų. Apec GROUP specialistai padės suformuoti Jūsų svajonių komandą su kuria galėsite sklandžiai įgyvendinti tikslus, viziją ir misiją.

Susipažinę su įmonės veikla ir vertybėmis, išsiaiškinsime kliento lūkesčius, bei keliamus reikalavimus personalui, atliksime tikslingą paiešką ir atranką. Kandidatams taikome testavimo metodikas, kurios leidžia tiksliai įvertinti profesinius gebėjimus, žmogiškąsias savybes. Atrinktus kandidatus išsamiai pristatysime, taip pat galime dalyvauti derybose su kandidatu.

Jūsų komanda – nugalėtojų komanda. Patikėkite šį darbą profesionalams.

Darbuotojų nuoma

Neretai įmonės susiduria su situacija, kai reikia „papildomų rankų” – sezoniškumas, naujo produkto įvedimas, laikini darbai, projektinė veikla. Čia optimaliausias sprendimas – darbuotojų nuoma. Mes surasime ir atrinksime darbuotojus apibrėžtam laikotarpiui. Jums nereikės rūpintis įdarbinimu, atleidimu, mokesčių ir atlyginimų apskaita. Visą šį darbą atliksime mes. Jūsų įmonės veiklos procesas vyks sklandžiai, o darbuotojų skaičius nedidės.

Turime didžiulę laikinųjų kvalifikuotų ir nekvalifikuotų darbuotojų duomenų bazę, gebančių atlikti įvairiausius darbus. Darbuotojai yra praėję pirminius darbo ir priešgaisrinės saugos kursus, sveikatos patikrinimą, tad imtis darbo gali jau kitą dieną.

Neatlikti darbai – prarastos pajamos, naudokitės mūsų siūloma paslauga, nes mes užtikrinsime Jūsų veiklos proceso sklandą įvairiausiose situacijose.

Personalo valdymo konsultacijos

Komandos suformavimas – įmonės sėkmės garantas, tačiau svarbiausias dalykas komandos nugalėtojos išlaikymas ilguoju laikotarpiu, t.y. efektyvus personalo valdymas. Mūsų sprendimai:

 • Organizacijos struktūros aiškus apibrėžimas.
 • Personalo pareigybių išgryninimas.
 • Įmonės vertybių ir tikslų perteikimas.
 • Darbuotojų poreikių analizė. Darbo sąlygų, aplinkos, mokymosi, atmosferos.
 • Skatinimo sistemos sukūrimas. Motyvaciniai renginiai, priedų sistema, laisvalaikis.
 • Metiniai darbuotojo veiklos aptarimo pokalbiai. Sukursime vertinimo metodiką vadovams, paruošime personalą pokalbiams.

Dirbdami nuosekliai is sistemiškai sukursime Jums aiškios struktūros darniai ir efektyviai veikiančią organizaciją.

Rangos paslaugos

Siūlome rangos paslaugas. Atliekame sutartus darbus, įsipareigojame prisiimti visą atsakomybę, bei riziką. Iš anksto nusistatome darbų vykdymo kriterijus darbų kokybei garantuoti. Viso darbų atlikimo proceso metu garantuojame nesikeičiančius darbų atlikimo įkainius. Atsiskaitymas tik atlikus darbus. Esame pilnai atsakingi už pateiktą darbų rezultatą.

Paslaugų sritys:

 • Sandėliavimas
 • Statyba
 • Logistika

Darbuotojų kvalifikacijos tobulinimus

Siekdami geriausių rezultatų, rūpinamės savo darbuotojų kvalifikacija periodiškai organizuodami jiems seminarus bei įvairius kvalifikacijos kėlimo kursus. Kartu su specialistai organizuojame:

 • Profesinius mokymus;
 • Kvalifikacijos kėlimo kursus;
 • Seminarus bei konferencijas administracijos darbuotojams;
 • Apmokome nekvalifikuotus darbuotojus ir paruošiame darbui užsienyje.

Stengiamės, kad kiekvienas mūsų surastas darbuotojas turėtų tinkamą kvalifikaciją ar ją įgytų, prieš jam pradedant dirbti.